הצטרפות מועדונים

רוצה להכניס את שיטת לס מילס למועדון הכושר שלך?

אם אתה רוצה לגייס מנויים חדשים, לשמר מנויים ותיקים ולהגדיל את רווחיות המועדון שלך, אנו מציעים לך להכניס את שיטת לס מילס למועדון שלך.

שיטת לס מילס מורכבת מ- 4 יסודות השלובים זה בזה:

  1. תכניות אימון קבוצתי על בסיס מוסיקה וכוריאוגרפיה תואמת. תכניות אלה מעניקות כיסוי מלא לכל סגנונות האימון העיקריים והן מתעדכנות אחת ל3 חודשים כדי שהעניין וההתלהבות שהן מעוררות בקרב המנויים ישמרו לאורך זמן.
  2. פיתוח, הכשרה והסמכה של מדריכים. הצטרפות מדריכי המועדון לקבוצה בת 80,000 מדריכים מוסמכים, מעניקה להם חברות בינלאומית רבת עוצמה בפסגת הכושר של העולם.
  3. מערכת GFM לניהול כושר קבוצתי, המאפשרת להוציא את המקסימום מתכניות לס מילס ולממש את מלוא הפוטנציאל העסקי הגלום בהן. מערכת זו מספקת כלי ניהול מעשיים ורווחיים, הן באמצעות ימי עיון והן דרך האינטרנט.
  4. חומר שיווקי שנועד להעלות את המודעות לקיומן של התכניות ולהמריץ את המנויים להשתתף באימונים הקבוצתיים. החומר השיווקי מתעדכן בקביעות במאגר האינטרנט העומד לרשותו ולשימוש של כל מועדון מורשה.

כדי להעניק תוצאות אופטימליות למתאמנים ועל מנת לתרום תרומה מלאה להצלחתו העסקית של המועדון, נדרש שילוב של כל 4 היסודות הכלולים בשיטה.